Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 646
Vazhdojn punimet per ndertimin e kendeve sportive per shkollat “NIMETE PROGONATI” dhe Gjimnazin “SALI NIVICA” ne Bashkine MEMALIAJ | Miresevini ne faqen zyrtare te Bashkise Memaliaj
Notice: Funksioni WP_Scripts::localize u thirr në mënyrë të pasaktë. Parametri $l10n duhet të jetë një matricë. Për t’u dhënë programeve të dhëna arbitrare, përdorni më mirë funksionin wp_add_inline_script(). Për më tepër të dhëna, ju lutemi, shihni Diagnostikim në WordPress. (Ky mesazh qe shtuar te versioni 5.7.0.) in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-includes/functions.php on line 5833

Notice: Funksioni WP_Scripts::localize u thirr në mënyrë të pasaktë. Parametri $l10n duhet të jetë një matricë. Për t’u dhënë programeve të dhëna arbitrare, përdorni më mirë funksionin wp_add_inline_script(). Për më tepër të dhëna, ju lutemi, shihni Diagnostikim në WordPress. (Ky mesazh qe shtuar te versioni 5.7.0.) in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-includes/functions.php on line 5833

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-content/themes/townpress/functions.php on line 243

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-content/themes/townpress/functions.php on line 292

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sarande/public_html/memaliaj.gov.al/wp-content/themes/townpress/functions.php on line 294

Kan filluar punimet per ndertimin e nje kalcetoje te re ne ambjetet sportive te dy shkollave  “NIMETE PROGONATI” dhe Gjimnazin “SALI NIVICA” ne Bashkine MEMALIAJ .

AlbaniaUSA